Ayakkabı Gıcırdaması Nasıl Geçer?


Günlük hayatta karşılaştığımız, hem kendimizi hem çevremizi rahatsız eden bazı durumlara karşı denenmiş pratik çözümler hayat kurtarmaya devam ediyor. İstem dışı gerçekleşen ayakkabı gıcırdamaları; bulunduğumuz yerin zemininden ya da ayakkabının malzemesinden kaynaklanabiliyor. Peki çözüm?

Sıkıntı gibi görülen her durum için pratik çözümler bitmek bilmiyor. Ayakkabılarınızın yürürken çıkardığı seslerden rahatsız oluyorsanız paylaşacağımız pratik yöntem ile bu sorunu halledebileceksiniz. Maalesef bazı ayakkabı ve botlar üretildikleri malzemeler gereği yürürken gıcırdıma sesi çıkarabiliyor. Bu da kendimiz kadar etrafımızdaki insanların sinir olmasına da neden olabiliyor.

Kullandığımız ayakkabıların alt kısmı bazı zeminlerde gıcırdayabiliyor ve bu durum can sıkıcı bir hal alabiliyor. Birde toplulukların olduğu ortamda çalışıyorsak; yürümek, bir yere gitmek sıkıntılı hale gelebilmekte. Hatta bazen istem dışı çıkan bu sesten dolayı olumsuz eleştiriler alabiliyoruz. Etrafımızdakileri rahatsız etmemek için kendi çözümlerimizi üretip yavaş yavaş yürümeyi denesek de geçici bir çözüm olduğu için bu durumda yorucu olabiliyor.

Fark etmeden satın aldığınız ya da bulunduğunuz ortamın zemini gereği gıcırdayan ayakkabılar için neler yapılmalı diye merak edenler için bahsedeceğimiz uygulamayı deneyebilirsiniz. İhtiyacımız olan bir miktar sıvı ya da zeytin yağı olacak. Geniş bir kabın içine bir miktar sıvı yağ döküp gıcırdayan ayakkabımızı da içine koyuyoruz. Bundan sonra yapmamız gereken ayakkabıları bu şekilde 24 saat bekletmek olacak. Bir gün beklettiğiniz ayakkabınızın altını sildikten sonra kullanıma hazır. Aynı yöntemi spor ve bot gibi tüm ayakkabılarınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Ayakkabı Gıcırtısı Nasıl Önlenilir?
Ayakkabı
ayakkabı gıcırdaması
ayakkabı gıcırtı kurtulmak için
ayakkabı gıcırdaması1
ayakkabı gıcırdaması2
ayakkabı gıcırdaması3
ayakkabı gıcırdaması4
ayakkabı gıcırdaması5
ayakkabı gıcırdaması
ayakkabı gıcırdaması6
ayakkabı gıcırdaması
ayakkabı gıcırdaması7
ayakkabı bakım
ayakkabı

Ayakkabı Gıcırdaması Nasıl Geçer? hakkında yorumlar

Benzer Haberler

Bunlarda İlginizi Çekebilir !