Balonla İlginç Süslemeler Yapımı


Çocuklar kadar büyüklerinde beğenisini kazanan balon tasarımları Japon artistin maharetli elleriyle adeta sanat harikasına dönüşüyor. Doğum günleri ve partilerin olmazlarından olan balonlar şimdilerde sevilen hayvanlar ve karakterlerin şekilleri ile daha eğlenceli hale geliyor. İşte birbirinden eğlenceli balon tasarımları...

Parti süsleme malzemesi olmasının yanı sıra çocukların sevdiği oyuncaklar arasında yerini alan balonların birbirinden eğlenceli şekilleri nasıl yapılır merak ediyorsanız, sizler için derledik. Balon süsleme konusunda oldukça ilginç yetenekleri olan Japon artist Masayoshi Matsumoto’nın birbirinden ilginç balon tasarımlarına inceleyebilirsiniz. Eğlendirirken hem de el becerisini geliştiren balon sanatının inceliklerine bir bakalım.

Balonla süsleme nasıl yapılır diye sorarsanız galerimize göz atarak, birbirinden eğlenceli kuş, kelebek, balık, yengeç, kuğu ve kaplumbağa gibi birçok sevimli karaktere ait süslemelere rastlamanız mümkün. Ayrıca herhangi kimyasal bir yapıştırıcıya gerek duymadan yapılan bu balon tasarımlarını yaparken çocuklarınızla kaliteli vakit geçirmiş olacaksınız. Hayal dünyanızdan geçen birbirinden değişik karakterlerinde vücut bulduğu balon sanatını hobi olarak ya da etrafınızdaki minik tanıdıklarınızı sevindirmek için sizlerde kolayca deneyebilirsiniz.

Birbirinden gösterişli balonlar elde etmek için sadece birazcık el yeteneği ve kuvvetli nefes sahibi olmanız yeterli. Çocuklarınızın ya da sevdiklerinizin özel günleri, doğum günleri ve partileri içinde kendi imkanlarınızla elde edebileceğiniz sevimli balon tasarımlarıyla hem stres atarken hem de ekonomik hediyeler oluşturmuş olacaksınız. Japon artistin çalışmaları arasında sadece hayvanlar yer almıyor, dilerseniz çocukların sevdikleri çizgi film karakterlerini de balon tasarımlarıyla elde edebilirsiniz.

Balon ile Kardan Adam Yapımı
balon süslemeleri ...
Süsleme
balon1
 Balloon Animals
Japanese balloon artist Masayoshi Matsumoto
 Balloon Animals
Amazingly
balon3
balon4
balon7
The strange art of The Golden Scope
Masayoshi Matsumoto
Really Cool Balloon Animals .
Balloon Art

Balonla İlginç Süslemeler Yapımı hakkında yorumlar

Benzer Haberler

Bunlarda İlginizi Çekebilir !