Baskılı Bebek T-Shirt Nasıl Yapılır?


Kendi kıyafetlerini tasarlamaktan hoşlananlar için basit ve eğlenceli bir uygulamanın yapılışını inceliyor olacağız. Dilerseniz çocuklarınızla birlikte dilerseniz de kendi başına sevdikleriniz için maharetlerinizi göstereceğiniz T-Shirt baskı uygulaması ile yapılan tasarım örneklerine bakalım.

Yine çocuklarınızla birlikte hoş vakitler geçirebileceğiniz bir tasarımın detaylarını anlatacağız. İstediğiniz model baskıları kolayca uygulayabileceğiniz baskılı T-Shirt örneklerini ve nasıl yapıldıklarını merak edenler ayrıntılar yazımızın devamında.

Çocukların hayal dünyasının en özel ürünleri olan yaptıkları resimleri, kendi elleriyle hazırladıkları T-Shirt’lerde görmeleri eminiz onları çok mutlu edecektir. Çocuklar kadar büyüklerinde ilgisini çekecek T-Shirt yapımının aslında birçok yöntemi bulunuyor. Ancak internette paylaşılan pek çok modelde bu iş için bazı makinelerin kullanıyor olması gözünü korkutmasın. Sizlerde uygun fiyatlara temin edebileceğiniz sade bir T-Shirt ve birkaç boya ile bebekleriniz için kendi tasarımlarınızı yapabilir ya da çocuklarınızla düşük maliyetle kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz.

Baskılı T-Shirt için kullanacaklarımız; kırmızı akrilik boya, mavi akrilik boya, karton, plastik tabak, kağıt, makas ve silgili kurşun kalem. Modelimizdeki tasarıma başlarken öncelikle T-Shirtün toplanmaması için arasına karton koyuyoruz. Renklerin birbirine karışmaması için kağıt üzerine yıldız çizip, bunu T-Shirtün üstüne monte ediyoruz. Renk ve şekil konusunda farklı tercihler kullanabilirsiniz. Kurşun kalemin arka kısmını kırmızı boyaya batırıp T-Shirtün üzerine rastgele noktalar koyuyoruz. Kırmızı boya ile yeterli nokta koyduktan sonra mavi boya ile aynı şekilde devam ediyoruz. Kağıdı çıkarıp bir süre kurumasını bekledikten sonra T-Shirtümüz kullanıma hazır. 

Tshirt baski
tshirt baskı
tshirt baskı
tshirt baskı
tshirt baskı
tshirt baskı
tshirt baskı
tshirt baskı
tshirt baskı
tshirt baskı
tshirt baskı
tshirt baskı
tshirt baskı
tshirt baskı
tshirt baskı

Baskılı Bebek T-Shirt Nasıl Yapılır? hakkında yorumlar

Benzer Haberler

Bunlarda İlginizi Çekebilir !