Evde Sepetle Çiçek Yapımı


Tüm evlerin olmazsa olmaz aksesuarlarından çiçeklerin çok çeşitleri olduğu için içimiz gitse de hepsine sahip olamıyoruz. Ancak kolaylıkla temin edeceğiniz malzemeler ile sizlerde evleriniz için ya da sevdiklerinizin özel günlerinde hediye için harika tasarımlar yapabilirsiniz. İşte örnekleri...

Çiçekçilerde satılan sepetli çiçekler için çoğumuz yüzlerce liralar veriyoruz. Ancak kolaylıkla temin edeceğiniz malzemeler ile artık birbirinden gösterişli çiçek sepetlerini sizlerde daha uyguna mal edebilirsiniz. İster evinizin bir köşesine süs eşyası olarak , ister bir arkadaşınıza hediye olarak götürmek için yapabileceğiniz birbirinden özel sepet tasarımlarını birlikte inceleyim.

Apartman katlarına tıkılıp kalan insanlar olarak doğa özlemimizi minik saksılarda yetiştirdiğimiz çiçekler ile gidermeye çalışıyoruz. Ancak kimileri için canlı bakmak özen istediği için onlarda bu özlemini yapma çiçekler ile gideriyor. Hazır olarak satın alınan birçok çiçek tasarımı malum ne emeklerle yapıldığı için biraz pahalı gelebiliyor. Ancak bunun içinde çözüm var. Uygun fiyata temin edeceğiniz malzemeler ile sizlerde kendi çiçek tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

Evinizin en özel köşesinde bahar havası estirmek için ilk ihtiyacınız olan istediğiniz çeşit ve renklerde güller, zambaklar, menekşeler ve papatyalar. İstediğiniz büyüklük ve zevkinize uygun tasarımda çiçek sepeti, çiçekleri sabitlemek için çiçek vahası yani sünger, yapıştırıcı ve makas. Önce sepetimizin tabanına yapıştırıcı ile selofanı su geçirmesini önlemek için yapıştırıyoruz. Çiçek süngerini de sepete uygun kesip yapışkanla sabitledikten sonra sıra geldi son dokunuşa. İstediğiniz renk ve çeşit çiçeklerde oluşturduğunuz buketi sepetin içine monte ettiğinizde tasarımınız hazır.

çiçek sepetleri
çiçek sepetleri
çiçek sepetleri
çiçek sepetleri
Çiçek Sepeti 7
çiçek sepetleri
çiçek sepetleri
çiçek sepetleri
çiçek sepetleri
çiçek sepetleri
çiçek sepetleri
çiçek sepetleri
çiçek sepetleri
çiçek sepetleri
çiçek sepetleri

Evde Sepetle Çiçek Yapımı hakkında yorumlar

Benzer Haberler

Bunlarda İlginizi Çekebilir !