Parlak Tasarım Kutu Nasıl Yapılır?


İlginç tasarım arayanlar için elde bulunan imkanları değerlendirerek çok hoş kutular yapıyoruz. Sadece kutu ile sınırlı kalmayan bu değişik tasarım fikrini değişiklik yapmak istediğiniz başka objelere de uygulayabilirsiniz. Nasıl olacak diyenler için bir an önce kutu yapımımıza geçelim.
,

Evde olan atıl eşyaları değerlendirmekten hoşlanan hanımlar için yeni bir uğraş daha. Yapılışını anlatacağımız fikri birçok eşyanın üzerinde deneyip yine birbirinden ilginç dekorasyon tasarımlarına imzanızı atmak sizin elinizde. Takı, toka, belki bir masa süsü ya da duvara takacağınız bir objeye nasıl değişiklikler katabilirsiniz hadi birlikte bakalım.

Hepimizin evinde kullanmadığı illaki birçok CD vardır. Malum çabucak çizilen bir materyal olduğu için birkaç kez kullandıktan sonra çöp olabiliyor. İnternette kurcalayınca aslından CD ile yapılan çok farklı dekorasyonlara rastlayabilirsiniz. Bizlerde paylaşımımızda sizlere kullanamadığınız ve eskiyen CD’lerinizden tasarım bir kutu nasıl yapılır onu anlatacağız. Elde edeceğiniz objeyi dilerseniz evinizin bir köşesine süs eşyası olarak, dilerseniz de fazla eşyalarınızı koyabileceğiniz şık bir kutu olarak kullanabilirsiniz.

Gereken malzemelerimiz eski CD’ler, süslemek istediğiniz ve zevkinize göre seçmiş olduğunuz bir adet kutu, makas, gri yaldızlı bir oje, yapıştırıcı ya da silikon. Öncelikle CD’leri istediğiniz geometrik şekillerde kesebilirsiniz. Daha sonra kestiğimiz CD’leri kutunun tüm yüzeyini kaplayacak şekilde yapıştırmaya başlıyoruz. Kutumuzun iyice kurumasını bekledikten sonra gri yaldızlı ojemiz ile boşluk kalan yerleri de dolduruyoruz. Tüm işlemler bittikten sonra kurumaya bıraktığımız tasarımımız kullanıma hazır. Sizlerde benzer yöntemle farklı eşyalarınıza değişiklikler yapabilirsiniz.

cd ile kutu kaplama
Eski Cd Değerlendirme
cd ile kutu kaplama
Eski Cd Değerlendirme
Eski CD leri Geri Dönüştürme
Eski CD leri Geri Dönüştürme
cd ile kutu kaplama
Eski CD  Tasarım
cd ile kutu kaplama
cd ile kutu kaplama
Eski CD tasarımı
Eski Cd Değerlendirme
Eski Cdleri Değerlendirme
Eski Cd ler
Eski cd leri örgü ile değerlendirme

Parlak Tasarım Kutu Nasıl Yapılır? hakkında yorumlar

Benzer Haberler

Bunlarda İlginizi Çekebilir !